Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Przegrana kadetów UKS Biało-Czarni z ZKS Stal I Stalowa Wola

oprac. SAMI
Kadeci UKS Biało-Czarni przed własną publicznością przegrali z ZKS Stal I Stalowa Wola 50:57. UKS Biało-Czarni Kraśnik

Mecz rozegrano w niedzielę, 10 marca w hali sportowej im. A. Gołasia w Kraśniku. Po pierwszej kwarcie podopieczni trenera Mariusza Wereskiego przegrywali tylko dwoma koszami. - Drugą wygraliśmy po zaciętej walce koszem i wynik do przerwy brzmiał już 25:27 dla gości - informuje Mariusz Wereski, trener kraśniczan.

Ostatecznie kadeci UKS Biało-Czarni przegrali spotkanie 50:57.

UKS Biało-Czarni Kraśnik:
Wereski P.- 3 pkt, Klonowski J – 23 pkt , Niezabitowski O., Wieczorek M., Kowalski K.,Kolasa. K, Zugaj F. Wołoszyn A, -, - Bańka P -0 pkt, Bielawski J - 9pkt, Janiec W,– 7 pkt, Chmiel P. 8-pkt.

Następny mecz kadeci rozegrają w środę, 20 marca w hali przy PG nr 1 w Kraśniku. Ich przeciwnikiem będzie Siarka Tarnobrzeg. Początek spotkania o godz. 17.30.

Tego samego dnia, 10 marca, UKS Biało-Czarni był organizatorem II turnieju w kategorii żaczka. Zespół Beaty Kołosińskiej zajął drugie miejsce na podium. Sponsorem zawodów był Kompan i Centrum Delikatesy ABC w Kraśniku - własność G. Jaworek.

28 : 164

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju okazała się Julia Wawrysiewicz z Orlik 2 Biała Podlaska.