Kraśnik. II Turniej Młodzików Młodszych U-12 M już za nami

Monika Miącz
W sobotnim turnieju rywalizowały ze sobą trzy drużyny: Hooplife Basketbal Lublin, BSK Kadet Biała Podlaska i UKS Biało-Czarni Kraśnik.

W pierwszej kwarcie meczu z Lublinem gracze z Kraśnika zaprezentowali swoje umiejętności zdobyte na treningach. Celne podania dały im wynik 18:4. W drugiej kwarcie młodzi zawodnicy przegrali 10:11, natomiast w trzeciej wygrali 14:10. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 65: 36.

Kolejny mecz zagrany został z Białą Podlaską. W tym starciu pojawił się brak koncentracji w obronie oraz brak gry drużynowej. Końcowy wynik to 23:120.

W skład drużyny wchodzili: Michał Wójcik, Jakub Sądej, Borys Kozłowski, Nataniel Pielaszkiewicz, Filip Młynarski, Piotr Łapa, Igor Surowiecki, Wiktor Bartnik, Maciej Kotuła, Dominik Czyżyk-Marek, Marcel Orzeł, Wojciech Pietroń, trenerzy: Paweł Biskup, Mariusz Wereski.

Brak wygranej nie zniechęcił młodych kraśniczan do dalszej rywalizacji.