MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 14.04.2024. Co działo się w Kraśniku. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Kraśnika, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów do rady powiatu kraśnickiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?”?

Przegląd tygodnia: Kraśnik, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów do rady powiatu kraśnickiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

W niedzielę odbyły się wybory samorządowe 2024 w Polsce. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki oraz przekazała, jak głosowali mieszkańcy poszczególnych powiatów. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu kraśnickiego? Dowiedz się, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4. Przedstawiamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Szastarka w wyborach 2024

Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2024. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na wójta gm. Szastarka oraz do rady gminy. Na które osoby postawili mieszkańcy w obecnej kadencji i kto zdobył najwięcej głosów? Kiedy tylko PKW ogłosi oficjalne wyniki, zamieścimy je w tym artykule.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Annopol

Zakończyło się głosowanie w wyborach samorządowych 2024. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania na burmistrza gm. Annopol oraz do rady miasta. Na które osoby postawili mieszkańcy w obecnej kadencji i kto zdobył najwięcej głosów? Kiedy tylko PKW ogłosi oficjalne wyniki, zamieścimy je w tym artykule.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Kraśnik: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Kraśniku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w Kraśniku w wyborach samorządowych 2024

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na burmistrza Kraśnika oraz do rady miasta otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Siennickie Augustynki, Dzień Otwarty i podsumowanie konkursu fotograficznego w szkole rolniczej w Siennicy Różanej. Zobacz zdjęcia

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej odbyła się szósta edycja Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego im. Augusta Cieszkowskiego LEŚNY ALBUM. Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce 9 kwietnia podczas Siennickich Augustynek, czyli Dnia Patrona połączonego z Dniem Otwartym Szkoły.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Zakrzówek

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Zakrzówek i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Wilkołaz

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Wilkołaz i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Urzędów

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Urzędów oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Trzydnik Duży

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Trzydnik Duży oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Kraśnik w wyborach samorządowych 2024

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Kraśnik, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Gościeradów w wyborach samorządowych 2024

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na wójta gm. Gościeradów oraz kto zasiądzie w radzie gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Dzierzkowice w wyborach samorządowych 2024

PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zdobyli największe poparcie i otrzymali mandat radnego gminy oraz jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Dzierzkowice. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Mała Japonia w Chełmie. Zachwycająca aleja kwitnącej wiśni w chełmskim parku na Górce. Zobacz zdjęcia

Piękna słoneczna pogoda zachęca do spacerów. Szczególnie teraz kiedy nastał czas kwitnienia wiśni - to jeden z najpiękniejszych wiosennych momentów. W Chełmie jest kilka miejsc, gdzie właśnie teraz można podziwiać te piękne drzewa i wdychać słodki, kwiatowy zapach.

📢 Park Miejski w Chełmie w niedzielę tętnił życiem. Zobacz zdjęcia

Zrewitalizowany Park Miejski w Chełmie każdego dnia przyciąga mieszkańców Chełma. Nie inaczej było w minioną niedzielę. Setki mieszkańców z całymi rodzinami przybyły tu nie tylko z osiedla Śródmieście, ale też z całego miasta, co widać było po zaparkowanych samochodach przy parku. Dużo osób przyjechało też rowerami.

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

📢 PiS wygrywa wybory do Sejmiku Województwa Lubelskiego [SONDAŻ]

Prawo i Sprawiedliwość triumfuje w wyborach do Sejmiku Województwa Lubelskiego - wynika z badania exit poll. Zgodnie z sondażem Ipsosa PiS osiągnęło w naszym regionie poparcie w wysokości 46,7 proc.

📢 Wybory samorządowe 2024. Koalicja Obywatelska z władzą w 10 sejmikach wojewódzkich

W wyborach samorządowych, według wyników exit poll, zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość. Największa partia opozycyjna zdobyła 33,7 proc. głosów. Niewiele mniej ma Koalicja Obywatelska. Partia premiera Donalda Tuska zdobyła 31,9 proc. Według wyników do sejmików, dwie największe partie podzieliły się władzą w sejmikach wojewódzkich?

📢 Lubelska Giełda Płyt już za nami! Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zobacz zdjęcia

Raj Dla miłośników muzyki w Hali Lubartowskiej! W Lublinie odbyła się Lubelska Giełda Płyt. Wydarzenie przyciągnęło kolekcjonerów i entuzjastów winyli, płyt CD oraz kaset. Zobacz!

📢 Wybory samorządowe w województwie lubelskim ruszyły pełną parą

Niedzielne (7 kwietnia) wybory samorządowe wystartowały w całym województwie lubelskim na dobre. Wszystkie lokale wyborcze otworzyły się o czasie - punkt siódma rano.

📢 Złamał ciszę wyborczą - za głos zaoferował czteropak piwa i czekoladę

W województwie lubelskim jak do tej pory doszło do 13 przypadków zakłócenia ciszy wyborczej. Dwie osoby zostały zatrzymane - jedna za wynoszenie kart z lokalu, a druga za nakłanianie do głosowania za pomocą... Czteropaku piwa i czekolady.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na krasnik.naszemiasto.pl Nasze Miasto