Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

UKS Biało-Czarni Kraśnik zmierzył się z liderem i przegrał ZDJĘCIA

SM

Najlepszym  strzelcem z Kraśnika okazał się Jacek Boroń Jacek, który zdobył 22 pkt.
W ostatniej kwarcie zawodnicy z Białej Podlaskiej "odskoczyli" zawodnikom z Kraśnika na 6 punktów i utrzymali wynik do końca meczu. Podopieczni trenera Mariusza Wereskiego po dobrym meczu stojącym na wysokim poziomie przegrali z liderem rozgrywek w kategorii junior tylko 3 koszami 67:73. Najlepszym strzelcem z Kraśnika okazał się Jacek Boroń Jacek, który zdobył 22 pkt. UKS Biało-Czarni Kraśnik
Po długiej przerwie świątecznej juniorzy z UKS Biało-Czarni Kraśnik w hali gimnastycznej im A. Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1 zagrali swój czwarty mecz II rundy w rozgrywkach wspólnych podkarpacko- lubelskich w sezonie 2013/2014.