Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Krasnystaw. Będą świętować 630.urodziny miasta. Wręczone zostaną "Złote Karpie"

Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
W ubiegłym roku "Złote Karpie" otrzymał zasłużony trener piłkarski Marek Kwiecień, który  wychował wielu utalentowanych krasnostawskich sportowców.
W ubiegłym roku "Złote Karpie" otrzymał zasłużony trener piłkarski Marek Kwiecień, który wychował wielu utalentowanych krasnostawskich sportowców. UM Krasnystaw
Uroczyście zapowiadają się 630. urodziny miasta Krasnystaw. W programie obchodów, które odbędą się w najbliższą niedzielę 3 marca, zaplanowano wiele atrakcji dla mieszkańców i gości.

630. urodziny miasta Krasnystaw

Niedzielne uroczystości rozpocznie msza święta o godz. 10.30 w kościele pw. Świętego Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie, która zostanie odprawiona w intencji mieszkańców Krasnegostawu.

Uroczystości w Krasnostawskim Domu Kultury

Następnie od godz. 12.00 uroczystości będą kontynuowane w Krasnostawskim Domu Kultury. Najpierw odbędzie się uroczysta sesja Rady Miasta Krasnystaw, podczas której przyznany zostannie honorowy tytuł „Złotych Karpi”” osobom szczególnie wyróżniającym się i mającym największe zasługi dla społeczności lokalnej. Wyróżnienie „Złote Karpie”, to najwyższa forma uznania za zasługi i podziękowanie za pracę i działalność dla dobra wspólnego w Krasnymstawie. W ubiegłym roku "Złote Karpie" otrzymał zasłużony trener piłkarski Marek Kwiecień, który wychował wielu utalentowanych krasnostawskich sportowców.

Podczas obchodów nadany również zostanie tytuł Honorowego Obywatela Miasta. Ponadto uczestnicy będą mieć okazję wysłuchać wykładu dr Dariusza Wojnarskiego pt. ”Krasnystaw w dobie wczesnonowożytnej prosperity”. Na zakończenie zaplanowano koncert Jana Kondraka.

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiał oryginalny: Krasnystaw. Będą świętować 630.urodziny miasta. Wręczone zostaną "Złote Karpie" - Krasnystaw Nasze Miasto

Wróć na krasnik.naszemiasto.pl Nasze Miasto