Redakcja naszemiasto.pl na Lubelszczyźnie - skontaktuj się z nami!

Katarzyna Puczyńska
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z woj. lubelskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl.

Nasi reporterzy działają w całym województwie lubelskim. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: lublin@naszemiasto.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Lubelszczyzna

Lublin, powiat lubelski

  • Patrycja Wójtowicz
  • tel. 662 174 004
  • patrycja.wojtowicz@polskapress.pl

Chełm, Włodawa

  • Jolanta Masiewicz
  • tel. 696 066 128
  • j.masiewcz@kurierlubelski.pl

Biała Podlaska, Łuków, Radzyń Podlaski, Parczew

  • Aleksandra Kaźmierczak
  • tel. 884 889 735
  • a.kazmierczak@kurierlubelski.pl

Świdnik, Puławy

  • Agnieszka Szymuś
  • tel. 537 195 470
  • agnieszka.szymus@polskapress.pl

Kraśniki

  • Katarzyna Puczyńska/ manager zespołu NaM
  • tel. 696 066 103
  • katarzyna.puczynska@polskapress.pl

PATRONATY

  • Natalia Niedzielska-Burdzy
  • tel. 71-374-81-13
  • natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

  • Edyta Pytka, dyrektor, tel. 503 138 594, edyta.pytka@polskapress.pl
  • Agnieszka Dados, tel. 696 066 117, agnieszka.dados@polskapress.pl
  • Jakub Młynek, tel. tel. 81 446 28 50, 503 138 578, jakub.mlynek@polskapress.pl
  • Piotr Kasperski, 81 446 28 53, 606 132 855, piotr.kasperski@polskapress.pl
  • Magdalena Chruścik, tel. 81 446 28 54, 696 066 143, magdalena.chruscik@polskapress.pl
  • Łukasz Kamiński, tel. 797 607 951, lukasz.kaminski@polskapress.pl
  • Karolina Rudnicka, tel. 81 446 28 07, 504 058 040, karolina.rudnicka@polskapress.pl

OGŁOSZENIA

  • Jakub Młynek, tel. 81 446-28-02, 503 138 578, fax 081 446-28-14, jakub.mlynek@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Nowe przepisy ubezpieczeniowe dla bezrobotnych

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl na Lubelszczyźnie - skontaktuj się z nami! - Lubelskie Nasze Miasto

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

C
Chełmianin N

Tu jest Ziemia Chełmska!!! Nigdy przenigdy taka kraina Lubelszczyzna w historii Polski nie istniała!!! Tylko Rosja nazywała ją Lubelszczyzną!! To ziemia lubelska, a nie całe województwo lubelskie!!! Dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN..Pismo AP 712-1102/05/ Jmo z dnia 31.08. 2005 roku..Zatem używanie nazwy Ziemia Lubelska - Lubelszczyzna/ czy innych/ na określenia województwa lubelskiego jest nieuprawnione Dorota Żebrowska!!

Dodaj ogłoszenie