Pewna wygrana Stali II Kraśnik

Sandra Michalewska
Stal II Kraśnik- Roztocze Batorz 6:1.
Stal II Kraśnik- Roztocze Batorz 6:1. archiwum
Piłkarze drugiego zespołu kraśnickiej Stali udanie zainaugurowali rozgrywki w A-klasie. W sobotę Stalowcy wygrali przed własną publicznością z Roztoczem Batorz aż 6:1.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Kamil Dydo (8. minuta). Kraśnicki zawodnik poszedł za ciosem i w 35. minucie podwyższył wynik na 2:0. W tej części meczu padła jeszcze jedna bramka. Jej autorem był Jarosław Gałek.

Po zmianie stron na boisku wciąż dominowała Stal i taki stan utrzymał się do ostatniej minuty spotkania. Bramki dla Stali strzelili jeszcze: P. Cywiński ('76, '84) i J. Gałek ('82). Przed końcowym gwizdkiem sędziego zespół z Batorza zdołał strzelić honorowego gola.

Skład Stali: Kwiatek ('75 Marchewka) - Leziak, Goździuk, Żuber, Pachuta - Żak ('79 Kwiatkowski), Michalak, Dydo ('45 Gąsiorek), Gałek - Pielaszkiewicz, Cywiński.