Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym za nami ZDJĘCIA

SM
Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym.
Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym. SM
Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym zakończone. Turniej rozegrano na kortach przy ZS nr 3 w Kraśniku. Bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Puk, który w finale pokonał Mateusza Madejczyka 6:3.

Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym rozegrano w weekend, 7 i 8 września. Przy pięknej, słonecznej pogodzie oraz w sportowej atmosferze miłośnicy "białego sportu" rywalizowali w czterech kategoriach - mężczyźni: open, +50 lat, +60 lat oraz kobiety open.

W zawodach wzięło udział ok. 30 zawodników.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Iwona Mazurek w finale pokonując Małgorzatę Pęcak 6:3. Trzecie miejsce wywalczyła Anna Jasińska.

Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym: Puk zwycięzcą

W najliczniejszej kategorii - open mężczyzn - bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Puk. W finałowym pojedynku kraśniczanin pewnie pokonał Mateusza Madejczyka 6:3. Ostatnie miejsce na podium zajął Krzysztof Zdyb.

Kategorię open rozegrano systemem pucharowym. Rywalizacja toczyła się do jednego wygranego seta od stanu 2:2, a ewentualna rozgrywka tie-breakowa była rozgrywana przy stanie 5:5 (poza finałem, w którym rozegrano pełnego seta).

Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym: Zwycięzcy w kategoriach: +50 i +60 lat

W kategorii +50 zwyciężył Grzegorz Kowalczuk, a wśród tenisistów powyżej 60 lat najlepszy był Witold Sarna.

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Na uczestników imprezy czekał ciepły poczęstunek - kiełbaski z grilla.

Mistrzostwa powiatu kraśnickiego w tenisie ziemnym - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć