Za nami turniej "Koszykówka na wesoło" w Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku. Zobacz zdjęcia

KP
Kraśniccy uczniowie wzięli udział w turnieju "Koszykówka na wesoło", zorganizowanym przez UKS Biało-Czarni Kraśnik.

Za nami XV edycja turnieju "Koszykówki na wesoło" pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik i PZKosz.

Uczestników przywitali Iwona Margoła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku oraz Krzysztof Babisz Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych.

Kraśniccy uczniowie (12 lat i młodsi) rozegrali łącznie dziesięć meczy w systemie „każdy z każdym”.

Pierwsze miejsce zajęła SP nr 2 z trenerem Pawłem Biskupem. Drugie miejsce wywalczyła SP nr 3 prowadzona przez opiekuna Wojciecha Kowalskiego, a trzecie miejsce na podium zajęli uczniowie z SP nr 1 z opiekunem Piotrem Machaj.

Kolejne miejsca zajęli uczniowie z SP nr 6 z opiekunem Jerzym Nowakiem oraz SP nr 4, których opiekunem był Wiesław Pyc.

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a najlepsi puchary i medale.

Turniej był współfinansowany ze środków miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.