Praca dla specjalisty ds. reklamy internetowej: Kraśnik, Janów, Opole Lubelskie

red
red
Polskapresse, wiodący koncern medialny, właściciel m.in. portalu Naszemiasto.pl, ponad 30 serwisów informacyjnych, portalu ogłoszeniowego Gratka.pl oraz 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. reklamy internetowej. Miejsce pracy – Kraśnik, Janów, Opole Lubelskie.

Zadania:

• Aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej w Internecie
• Pozyskiwanie klientów biznesowych
• Ścisła współpraca z agencjami reklamowymi

Wymagania:

• Wykształcenie średnie
• Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Doświadczenie w branży wydawniczej / medialnej mile widziane
• Znajomość programów MS Office
• Umiejętności negocjacyjne
• Komunikatywność

Oferujemy:
Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie …
• Staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach

….. dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres:
[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

od 7 lat
Wideo

Jakie są wczesne objawy boreliozy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!