18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Policyjny turniej piłki nożnej w powiecie kraśnickim: Wygrali funkcjonariusze z Łęcznej ZDJĘCIA

Sandra Michalewska
Policyjny turniej w Kraśniku zakończony. W zmaganiach udział wzięło 16 drużyn.
Policyjny turniej w Kraśniku zakończony. W zmaganiach udział wzięło 16 drużyn. SM
Policjanci z całego województwa rozegrali halowy turniej piłki nożnej w powiecie kraśnickim. W imprezie uczestniczyło 16 drużyn. Najlepsza okazała się ekipa z Łęcznej.

Turniej zorganizowano w sobotę, 14 grudnia. Mecze eliminacyjne rozgrywane były na trzech obiektach sportowych: w hali sportowej w Stróży, hali w Powiatowym Centrum Sportu i Rekreacji przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku i w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku (na tym obiekcie rozegrano także spotkania finałowe).

Policyjny turniej 2011 w Kraśniku: Zwyciężyła kraśnicka drużyna ZDJĘCIA

Halowy turniej zwyciężyli policjanci z Łęcznej w finale pokonując drużynę z Biłgoraja. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Tomaszowa Lubelskiego. Z kolei czwarte miejsce zajął zespół z Kraśnika.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Mruk z Tomaszowa Lubelskiego, a bramkarzem - Arkadiusz Ksiądz z biłgorajskiej jednostki policji.

Turniej piłki nożnej halowej policjantów zorganizował lubelski Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów.

Zawody swoim patronatem objął lubelski wojewódzki komendant policji insp. Michał Domaradzki. W zmaganiach udział wzięło 16 drużyn policyjnych z jednostek województwa lubelskiego. Na turniej do Kraśnika przyjechało niemal 170 policjantów.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0