Wybierz region

Wybierz miasto

  Wybierz najsympatyczniejszego psiaka!

  Szukamy Najsympatyczniejszego psiaka. Pokażcie, jak wyglądają Wasi czworonożni pupile, opiszcie ich charaktery. Dzięki temu będziecie mieli szansę na wygranie atrakcyjnych nagród dla swoich czworonogów.

  Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają voucher o wartości: I miejsce - 150 zł, II miejsce - 100 zł i III miejsce - 50 zł, do wykorzystania w Sklepie Zoologicznym Leopardus, CH E. Leclerc, ul. Tomasza Zana 19.

  Zgłoszenia przyjmujemy do 27 września do godz. 12.

  Możecie dodać maksymalnie 8 zdjęć swojego psiaka. Dołączcie też krótki opis: wiek i charakter zwierzaka, jego ulubione zajęcia oraz sposób, w jaki dołączył do grona domowników. W opisie dodajcie też swoje imię i nazwisko oraz miejscowość.

  Każde zgłoszenie, aby było ważne, musi zawierać oświadczenie autora fotografii dotyczące praw autorskich. Oświadczenie: pobierz TUTAJ i wyślij na adres: konkurs@kurierlubelski.pl. Musi także być podpisane przez osobę zgłaszającą swego psa do plebiscytu oraz autora jego fotografii. Jeśli na zdjęciu oprócz pieska znajdzie się również jego właściciel, bardzo prosimy o podpisanie oświadczenia, dotyczącego zgody na wykorzystanie wizerunku.

  Głosowanie na najsympatyczniejszego psiaka ruszyło 6 września o godz. 12 i potrwa do 27 września do godz. 17. Każdy może poprzeć kandydaturę swojego faworyta klikając na jego zdjęcie. Z jednego adresu IP można oddać jeden głos dziennie na każdego z psiaków.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST

  Inne plebiscyty