Organizujesz wesele w Lublinie lub szukasz odpowiedniego cateringu? Wybierz popularny Dworek Arkadia!

Materiał informacyjny Gebuko sp. z o.o.

Jednym z kluczy do udanego wesela, ale również konferencji branżowej, szkolenia czy imprezy okolicznościowej, jak chrzciny czy komunia, jest dobór odpowiedniego lokalu, gdzie wydarzenie to będzie się odbywać. Jeżeli poszukujecie takiego w Lublinie lub w jego okolicach, koniecznie sprawdźcie Dworek Arkadia i jego nieprzeciętną ofertę!

Dworek znajduje się w Piotrowicach, nieopodal Lublina. Dojazd do niego jest naprawdę prosty i szybki, trasa ta nie przekracza bowiem 20 km. To idealny wybór dla tych, którym zależy na lokalizacji, która będzie dogodna dla przyjezdnych gości.

Sam Dworek również jest miejscem nieprzeciętnym i potwierdzają to ci, którzy do tej pory go odwiedzili. To miejsce urządzone ze smakiem, które sprawia, że przebywa się w nim naprawdę przyjemnie. Wnętrza zaskakują klasą, a całość prezentuje się gustownie i atrakcyjnie. Dodatkowo cały Dworek jest miejscem po prostu dużym, dzięki czemu na niektórych wydarzeniach pojawia się tutaj ponad 500 osób! Nawet w przypadku organizacji wesel, wynik również jest imponujący – 350 gości to liczba, który sprawia, że w Dworku Arkadia można planować nawet największe wesela w Lublinie!

Dworek Arkadia w Piotrowicach k. Lublina

Wszystko dzięki temu, że całość obiektu posiada ponad 2500 m². Wiele z nich zajmuje Sala Balowa oraz Sala Kryształowa. Znajdziemy w nich nie tylko działa malarskie znanych twórców, ale również gustowne lustra czy przepiękne żyrandole. Całość naprawdę pozytywnie zaskakuje i jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Aby przekonać się o tym samodzielnie, warto sprawdzić galerię zdjęć pod adresem http://dworekarkadia.pl/galeria.html.

Czy miejsca może być… za dużo?

Konferencja na 500 osób czy wesele na 300 to wyniki naprawdę robiące wrażenie, co jednak w przypadku, gdy organizujemy mniejsze wydarzenia? I w tym przypadku Dworek Arkadia jest dla nas naprawdę dobrym wyborem. Jeżeli tylko pojawi się taka potrzeba, zostanie wydzielona nam odpowiednia ilość miejsca. To rozwiązanie korzystne przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze, dzięki takiemu dopasowaniu oferta staje się bardzo atrakcyjna również pod kątem finansowym. Dodatkowo pamiętajmy o tym, że ani zbyt duża, ani zbyt mała ilość miejsca nie są dobrym rozwiązaniem. O ile tłok to oczywisty problem, to pamiętajmy, że musimy zadbać również o to, by na naszym wydarzeniu nie panowało wrażenie pustki.

A to właśnie duże, puste przestrzenie czy puste stoły sprawiają, że gościom może wydawać się, że impreza planowana była na znacznie większą ilość osób. A jeżeli tak było, musieli oni z niej zrezygnować, i to zapewne dość niespodziewanie. Niezależnie od tego, czy to nasze wesele, czy konferencja branżowa, musimy unikać takich skojarzeń – nieważne, czy są one prawdziwe, czy też nie, mogą zasiać źródło niepokoju wśród obcych gości, czego naprawdę nie chcemy.

Miejsca noclegowe w Dworku Arkadia

Państwo Młodzi, rodzice, świadkowie czy w końcu organizatorzy konferencji w Lublinie, czy szkoleń – to osoby, dla których idealnym rozwiązaniem są noclegi w miejscu, gdzie odbywa się dane wydarzenie. Z tego powodu Dworek Arkadia oferuje nam w sumie 12 pokoi, które składają się na aż 30 miejsc noclegowych. Sprawia to, że wszyscy ci, którzy na miejscu chcą nocować, mają taką możliwość. Dodatkowo czekają na nich śniadania, wydawane od godz. 9.00 do 11.00 – to godziny bardzo komfortowe i doceniane przez wielu gości. Same doby hotelowe trwają od godz. 14.00 do godz. 12.00. Pokoje prezentują się naprawdę znakomicie, są wykończone z dbałością o najmniejsze detale, są przestronne i wyposażone w sprzęt i meble wysokiej klasy, w tym wygodne łóżka, co oczywiście jest absolutnie kluczowe.

Catering z Dworku Arkadia od teraz dostępny również w innych lokalach!

Oczywiste jest, że decydując się na wydarzenie w Dworku Arkadia, możemy wybrać również ich usługi cateringowe. Jeżeli jednak wybraliśmy inny lokal, nadal nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać dania przygotowane przez specjalistów z Dworku Arkadia. Jest to możliwe, ponieważ Dworek nie ogranicza się w tym aspekcie jedynie do oferty na swoim terenie.

Wynika to również z tego, że usługi cateringowe Dworku stają się coraz popularniejsze. Szefowie kuchni specjalizują się zarówno w kuchni międzynarodowej, jak i polskiej. Wysoka jakość zawsze świeżych składników, potrawy smaczne, ale i atrakcyjne wizualnie, do tego perfekcyjna obsługa, terminowość czy możliwości dostosowania się nawet do naprawdę wymagających gości – to składniki, które odpowiadają za ten sukces.

Oczywiście kucharze przygotują również dania specjalne, dla osób na ditach wegańskich czy wegetariańskich, lub mających problemy z tolerancją glutenu czy laktozy.

Dworek Arkadia jest miejscem bardzo często wybieranym na liczne wydarzenia. Nie dziwi to jednak okolicznych mieszkańców. Dodatkiem, o którym nie można nie wspomnieć, jest okoliczny park, w którym rośnie wspaniały starodrzew. To miejsce, które zauroczy niemal każdego! Idealne na spacery, jednocześnie dodające klimatu i prestiżu wydarzeniom, które odbywają się w Dworku.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę WWW lub do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Dworku Arkadia.

Dodaj ogłoszenie