Wypadek na obwodnicy Kraśnika. Dwie osoby ranne ZDJĘCIA

Do wypadku na obwodnicy Kraśnika, doszło w niedzielę nad ranem. Zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen golf i renault scenic. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia.

Aktualizacja, godz. 10.12


Kierowca renault wciąż jest poszukiwany przez policję. Jego samochód będzie zabezpieczony na policyjnym parkingu. - Za ok. 5 minut droga będzie odblokowana - poinformował Janusz Majewski z policji w Kraśniku.

Aktualizacja, godz. 9.45
- Ustalamy dokładne okoliczności zdarzenia. Musimy przesłuchać obu kierowców. Na chwilę obecną przyczyna jest nieznana - powiedział nam mł. asp. Janusz Majewski z KPP w Kraśniku, będący na miejscu wypadku.

Z miejsca zdarzenia oddalił się kierowca auta marki Renault Scenic.

--
W niedzielę ok, godz. 6.00 na obwodnicy Kraśnika doszło do wypadku w którym zderzyły volkswagen golf i renault scenic. Wskutek wypadku ranni zostali kierowcy obu samochodów, jeden z nich został przetransportowany do szpitala, natomiast drugi uciekł z miejsca zdarzenia.

W związku z wypadkiem utrudnienia w ruchu na obwodnicy mogą potrwać jeszcze przez co najmniej godzinę.

Więcej na temat

Komentarze (12)

avatar
avatar
postronny (gość)

uderz w stół, a nozyce sie odezwa.... hipokryzja winnego nie zna granic.... falszywe informacje z dochodzenia, jak widac poprzednie komentarze jednak mowily prawde

avatar
LU (gość)

OSOBA KTÓRA SPOWODOWAŁA TEN WYPADEK TO KIEROWCA GOLFA A NIE TA KTÓRA ZBIEGŁA Z MIEJSCA ZDARZENIA TAKŻE POMYŚLCIE A WIEM TO Z DOCHODZENIA TAKŻE BRAWO LKR!!!!!!!!!!! TAKIE SĄ SKUTKI WYPRZEDZANIA BUSA NA ŁUKU I NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ ŻE DOCHODZI DO CZOŁOWEGO ZDERZENIA.

avatar
anonim (gość)

pijany tchórz, ktory przez swoj debilizm mogl zabic wiele ludzi! jesli to czytasz, to wiedz, ze dla wielu jestes kompletnym zerem

avatar
KoNio (gość)

Najechałem na ten wypadek jak tylko podjechała straż nieciekawie to wyglądało.
A potem przyszło mi cofać ciężarówka prawie pod rondo hehehe
Co do kierowcy to pewnie tak było "Choroba dnia poprzedniego"
A zastanawiałem sie poco Policjant biega po rowie heheh :P

avatar
Czytelniczka (gość)

No i dodam żem pod wrażeniem, że aż tyle fotek do takiego wypadku... co niby zdjecia zwłaszcza tych "szczątków" samochodowych mają dac do myślenia i pomóc ująć tego uciekiniera? Hmmm.... jaka precyzja, kto by pomyślał. Kartoteka policyjna on-line :)

avatar
Czytelniczka (gość)

No proszę... "niedzielni" kierowcy. Pewnie był wczorajszy, inaczej by nie uciekał. No i plus szok powypadkowy. Może wystraszył się że kogoś zabił? Zapewne się zgłosi...

avatar
Gość (gość)

Nic mu wytrzeźwienie nie da, zgłosi się jutro a prawo Polskie jest takie, że jeżeli zbiegł z miejsca wypadku to był pijany. Także na jedno mu wyjdzie.

avatar
kkk (gość)

Wow jestem w szoku! Pierwszy raz widzę żeby z TAKIEGO wypadku było AŻ 43 zdjęcia!!!! :o

Wybierz kategorię