Wybory 2010 w Kraśniku: Sprawdź, kto kandyduje do Rady Miasta

Przedstawiamy oficjalną listę kandydatów do Rady Miasta Kraśnik w nadchodzących wyborach samorządowych.

Wybory samorządowe już 21 listopada
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Wybory samorządowe już 21 listopada.

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "LUBIĘ KRAŚNIK"
Okręg nr 1
1. Posyniak Dorota Agnieszka, 36 lat
2. Jaszowska Anna, 51 lat
3. Wyka Łukasz Konrad, 28 lat
4. Wiśniewski Paweł Krzysztof, 42 lata
5. Marcinkowska Angelika Magdalena, 27 lat
6. Jargiło Krzysztof Andrzej, 41 lat
7. Kręgiel Bożena Irena, 67 lat
8. Serwacki Andrzej Wojciech, 50 lat
9. Kołtun-Skibniewska Monika Grażyna, 30 lat
10. Szmyrgała Konrad, 32 lata
11. Tomiło Rafał Sebastian, 28 lat
12. Zbytniewska Anna Jolanta, 57 lat

Okręg nr 2
1. Ofczarski Ireneusz Jerzy, 50 lat
2. Siejewicz Marzena Hanna, 47 lat
3. Trukan Hubert Robert, 39 lat
4. Małek Piotr, 35 lat
5. Fijałkowski Ryszard Adam, 56 lat
6. Knyś Marzena, 46 lat
7. Zapalska Edyta, 41 lat
8. Samol Dariusz Piotr, 41 lat
9. Szewc Daniel, 25 lat
10. Michalczyk Jacek, 38 lat

Okręg nr 3
1. Kudła Wioletta Alicja, 46 lat
2. Łomnicki Marian Henryk, 56 lat
3. Biegaj Leszek Fidelis, 73 lata
4. Karczmarska Danuta Ludwika, 54 lat
5. Bartoś Tadeusz, 58 lat
6. Janacz Jarosław, 48 lat
7. Rzęsa Elżbieta, 47 lat
8. Zdybicki Leszek Wojciech, 38 lat
9. Kurlej Agata, 34 lata
10. Szlafka Dariusz, 40 lat

Okręg nr 4
1. Latosiewicz Krzysztof Gerard, 50 lat
2. Michałowski Wiesław Adam, 58 lat
3. Czochór Wioletta Katarzyna, 45 lat
4. Sprawka Stanisław, 72 lata
5. Kołczewski Ryszard Szczepan, 62 lata
6. Machaj Piotr Bogusław, 44 lata
7. Rejter Leszek, 55 lat
8. Sapuła Ane
∨ Czytaj dalej

ta Bernadeta, 28 lat
9. Barankiewicz Marian Wieńczysław, 69 lat
10. Zimowski Michał, 30 lat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg nr 1
1. Bednarz Jerzy Antoni, 57 lat
2. Przywara Beata Elżbieta, 40 lat
3. Bartysiak Zbigniew Tomasz, 55 lat
4. Saj Tomasz Stanisław, 42 lata
5. Stadnik Wojciech Maciej, 63 lat
6. Wójtowicz Marek, 51 lat
7. Flis Krzysztof, 32 lata
8. Borucka Grażyna Anna, 61 lat
9. Olszówka Halina, 57 lat
10. Mareczka Maciej Jacek, 21 lat
11. Mokszyński Dariusz Andrzej, 41 lat
12. Bijak Jacek, 23 lat

Okręg nr 2
1. Cholewińska Elżbieta, 49 lat
2. Madejek Jacek, 29 lat
3. Rak Jerzy Marek, 46 lat
4. Tracz Marian Stefan, 56 lat
5. Poseniak Teresa, 70 lat
6. Kalinowski Tomasz Marek, 35 lat
7. Lis Agnieszka Elżbieta, 39 lat
8. Sajór Tatiana Wanda, 60 lat
9. Jadach Andrzej, 42 lata
10. Kędra-Załoga Ewa Barbara, 60 lat

Okręg nr 3
1. Zając Jacek, 42 lata
2. Węcławski Konrad Marek, 47 lat
3. Zwolski Piotr Stanisław, 48 lat
4. Posuniak Halina Teresa, 57 lat
5. Bil Zenon Stanisław, 55 lat
6. Kowalski Marek, 54 lata
7. Czarnota Krystyna Anna, 39 lat
8. Siemion Tomasz, 34 lata
9. Albiniak Jan Piotr, 58 lat
10. Ożyp Artur Konrad, 28 lat

Okręg nr 4
1. Misiak Jerzy Adam, 52 lata
2. Bień Anna, 37 lat
3. Iracki Ryszard Franciszek, 56 lat
4. Jędrzejewski Leszek Marek, 49 lat
5. Drumlak Wioletta Agnieszka, 33 lata
6. Jamróz Przemysław Marcin, 32 lata
7. Kuś Bożena Róża, 62 lata
8. Halliop Michał, 63 lata
9. Rozenbajgier Michał Tomasz, 32 lata
10. Grab Krzysztof Jerzy, 51 lata

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Okręg nr 1
1. Marcinkowski Zbigniew, 55 lat
2. Czepczyński Wojciech, 61 lat
3. Romanko Małgorzata, 48 lat
4. Wąsik Andrzej, 41 lat
5. Kowalczyk Elżbieta Ludwika, 53 lata
6. Matysiak Dariusz, 46 lat
7. Mikusek Dariusz Marian, 37 lat
8. Królikowska Zofia Aleksandra, 19 lat
9. Kwiatek Grzegorz, 39 lat
10. Jabłoński Tomasz, 56 lat
11. Lamorski Michał, 25 lat
12.Kondracki michał, 25 lat

Okręg nr 2
1. Depta Mariusz, 39
2. Jurak Jacek, 35
3. Bryndza Katarzyna Ewa, 42
4. Biskup Paweł, 38
5. Brzezińska Lidia Jolanta, 63
6. Ufniarz Sławomir, 38
7. Iracka Małgorzata Dorota, 37
8. Sagan Daniel Piotr, 45
9. Wojtak Janusz Edward, 53
10. Aranin Piotr, 30

Okręg nr 3
1. Krawiec Piotr Jacek, 45 lat
2. Ślusarz Krzysztof, 38 lat
3. Stępień Grzegorz Marcin, 32 lata
4. Puchajda Witold Józef, 62 lat
5. Stefanek Jolanta Małgorzata, 51 lat
6. Banaszek Piotr Tomasz, 47 lat
7. Andrzejczak Zbigniew, 46 lat
8. Dąbrowski Jarosław Tadeusz, 41 lat
9. Mierzwa Tomasz Sławomir, 32 lata
10. Szafran Katarzyna Kinga, 34 lata

Okręg nr 4
1. Świderski Paweł, 29 lat
2. Kozieł Henryk Franciszek, 56 lat
3. Bieniek Mariusz, 40 lat
4. Dankiewicz Aleksandra Bernadetta, 27 lat
5. Maślanka Katarzyna, 31 lat
6. Sarna Jacek Piotr, 43 lata
7. Tokarzewska Iwona, 32 lata
8. Krzyżówka Elżbieta Anna, 51 lat
9. Myszak Teresa Janina, 57 lat
10. Dziura Piotr Edward, 33 lat


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 1
1. Podgórski Jerzy Waldemar, 51 lat
2. Dąbrowska Katarzyna Monika, 32 lata
3. Dudzik Dorota Agata, 41 lat
4. Gotner Andrzej Janusz, 54 lata
5. Olender Arkadiusz, 32 lata
6. Płecha Mariusz Janusz, 43 lata
7. Rados Krzysztof, 53 lat
8. Eljaszuk-Szabat Wiesława Barbara, 60 lat
9. Tomaszewski Krzysztof Józef, 52 lata
10. Tybulczuk Andrzej Marek, 51 lat
11. Widomski Zbigniew Adam, 54 lata
12. Żuber Barbara Lidia, 36 lat

Okręg nr 2
1. Ciupak Andrzej Piotr, 53 lata
2. Gil Leonarda Anna, 64 lata
3. Jarosz Marianna, 59 lat
4. Klimek Marek, 35 lat
5. Łapaj Renata Maria, 38 lat
6. Milanowska Katarzyna Agata, 31 lat
7. Pawka Katarzyna, 36 lat
8. Pikuła Piotr Wojciech, 32 lata
9. Powęzka Jan, 25 lat
10. Skorupa Leszek Jan, 43 lata

Okręg nr 3
1.Duda Romuald Andrzej, 59 lat
2. Gąska Adam Leszek, 44 lata
3. Klimek Agnieszka Iwona, 33 lata
4. Niekra Dariusz Grzegorz, 37 lat
5. Rola Anna Maria, 50 lat
6. Rubaj Marcin Robert, 36 lat
7. Sadowska Barbara, 54 lata
8. Szafran Zofia Anna, 58 lat
9. Szymański Dariusz, 42 lata
10. Ziębrowicz Teresa, 52 lata

Okręg nr 4
1. Wilkos Jarosław Aleksander, 32 lata
2. Biegaj Halina, 64 lata
3. Brodowski Maciej Jakub, 34 lata
4. Cichoń Jolanta, 46 lat
5. Czapla Zofia, 63 lata
6. Kędzierska Magdalena, 28 lat
7. Misiak Andrzej Wojciech, 52 lata
8. Nagrodzka Barbara Urszula, 50 lat
9. Nicał Emilia Beata, 35 lat
10. Zawół Sylwia, 32 lata


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA, RAZEM DLA KRAŚNIKA I POWIATU
Okręg nr 1
1. Członka Tadeusz, 58 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. Bączkowski Stanisław, 46 lat
3. Pulikowski Krzysztof Zygmunt, 58 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. Kniaź Jerzy, 52 lata
5. Doliński Anatol Grzegorz, 53 lata
6. Kwietniewski Mariusz Wacław, 30 lat
7. Makuch Wiesław Aleksander, 47 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
8. Stępień Grzegorz Tomasz, 44 lata
9. Ostrowski Krzysztof, 34 lata
10. Warzocha Krzysztof Artur, 36 lat
11. Ryjewski Rafał Andrzej, 30 lat
12. Stawczyk Marzena Agnieszka, 31 lat, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej

Okręg nr 2
1. Iwan Piotr, 40 lat
2. Mąka Eugeniusz, 67 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3. Wach Jerzy Adam, 70 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
4. Sobiesiak Grzegorz, 37 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5. Kurzyna Cezary Marek, 40 lat
6. Mazur Andrzej Adam, 31 lat
7. Wojtaszek Jan Wojciech, 53 lata
8. Wieczorek Danuta Maria, 52 lata
9. Lebowa Marian Mieczysław, 46 lat
10. Dziegdziarz Janusz, 66 lat

Okręg nr 3
1. Rubaszko Tomasz Janusz, 57 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. Kuś Aleksander, 60 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
3. Skorupa-Nowicka Jolanta Bożena, 51 lat
4. Rachoń Mariusz Wojciech, 48 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5. Harabasz Barbara Joanna, 37 lat
6. Biegaj Grzegorz Wiesław, 37 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
7. Grządka Krzysztof Mariusz, 35 lat
8. Chrzanowski Marcin, 21 lat
9. Stawczyk Patryk, 27 lat
10. Lenartowicz Michał, 21 lat

Okręg nr 4
1. Lenart Agnieszka Monika, 36 lat, popierana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
2. Tokarczyk Konrad Przemysław, 32 lata
3. Bartnik Anna Barbara, 48 lat
4. Pielaszkiewicz Krzysztof Stanisław, 39 lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
5. Wojdon Jerzy, 49lat, popierany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej
6. Szeliga Krzysztof, 25 lat
7. Laskowski Grzegorz, 24 lata
8. Szydłowski Witold Marian, 49 lat
9. Startek Halina Maria, 57 lat
10. Wojcieszkiewicz Michał, 25 lat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODY KRAŚNIK
Okręg nr 3
1. Małys Mieczysław Eliasz, 54 lata
2. Kowalczyk Grzegorz, 27 lat
3. Ostrowska Katarzyna, 28 lat
4. Ostrowski Radosław Michał, 36 lat
5. Kaczor Grzegorz, 22 lata

Komentarze (4)

avatar
avatar
michaś (gość)

dobrze ,żę mam taką listę,zastanowię się przed wyborami na kogo oddać swój cenny głos

avatar
Kraśniczanin (gość)

[img]http://img249.imageshack.us/img249/5165/czerwjaroslaw.jpg[/img]
Człowiek godny zaufania.
Polecam!
www.czerw.pl

Wybierz kategorię