Stal Kraśnik wygrała z Podlasiem Biała Podlaska 1:0 ZDJĘCIA

SM
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 1:0.
Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 1:0. SM
Stal Kraśnik wygrała z Podlasiem Biała Podlaska 1:0. Jedynego gola kibice zobaczyli w 68. minucie spotkania. Jej autorem był Tomasz Ryczek. Po pięciu kolejkach Stal Kraśnik okupuje piąte miejsce w III-ligowej tabeli.

Stal Kraśnik przegrała z Lublinianką 0:3 ZDJĘCIA

Stal Kraśnik w pierwszej odsłonie miała wiele sytuacji bramkowych. Niestety do strzelenia gola zabrakło skuteczności.

Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska: Jedyna bramka padła w 68. minucie

Pierwsze i jedyne trafienie kibice zgromadzeni na stadionie MOSiR zobaczyli dopiero w 68. minucie spotkania. Z rzutu karnego piłkę w bramce pewnie umieścił Tomasz Ryczek, tym samym ustalając wynik meczu na 1:0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebook'u

Po pięciu kolejkach Stal Kraśnik zajmuje piąte miejsce w rozgrywkach III ligi lubelsko-podkarpackiej. Kolejnym przeciwnikiem "niebiesko-żółtych" będzie ich imienniczka z Krosna. Spotkanie zaplanowano na 4 września (środa). Początek o godz. 17.00. Mecz będzie można obejrzeć na żywo w Internetowej Telewizji Kraśnik.

Stal Kraśnik pokonała Avię Świdnik 4:3