W Zespole Placówek Oświatowych nr 2 zorganizowano pierwszą edycję pikniku rodzinnego. Tego dnia na uczestników czekał szereg atrakcji. Wśród nich były: rozgrywki trójek siatkarskich, malowanie twarzy oraz występy klauna.

Piknik odbył się 8 czerwca 2013 roku. W imprezie wzięli udział rodzice i ich pociechy, nauczycieli i dyrekcja szkoły. Organizatorzy zapewnili przybyłym szereg atrakcji takich jak: rozgrywki trójek siatkarskich, mecze w piłkę nożną między drużynami złożonymi z uczniów i rodziców, konkursy plastyczne, pokazy baniek mydlanych, rozgrywki w tenisa stołowego, a dla najmłodszych i nie tylko – malowanie twarzy, oraz wstępy klauna i jego zwierzątka z balonów.

- Zmaganiom sportowym towarzyszył poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców, był grill z kiełbaskami, owoce, słodycze, napoje, kiermasz ciasta upieczonego przez rodziców naszych uczniów - informują przedstawiciele szkoły.

A oto wyniki końcowe sportowych rywalizacji:

Trójki siatkarskie:
I miejsce – „Kobry” w składzie – Zdolski Maciej kl. 4 c, Zapalska Marlena, Zapalski Krystian,
II miejsce – „ Żuczki” – Wiktor Bańka, Jakub Bieniek, Mariusz Bieniek, Maciej Szutta,
III miejsce – „Beboki” – Jakub Rudny, Adrian Grządka, Bartosz Rudny,

Piłka nożna kl. IV- VI PSP nr 2
I miejsce – FC „Wąsaci” w składzie: Szymon Magdziak, Marcel Zięba, Jarosław Chrabąszcz,
II miejsce –FC „ Garbacze” – Karol Garbacz, Mikołaj Garbacz, Tomasz Garbacz,
III miejsce –„ Biali Murzyni” – Marcin Grządka, Marcel Kulesza, Grzegorz Kulesza

Piłka nożna kl I- III PGnr 2
I miejsce – zajęli „Meksykanie” w składzie: Szuba Kamil, Dajewski Maciej, Trętowicz Wojciech, Rak Dawid, Sulowski Paweł
II miejsce – kl. III e
III miejsce – kl. d

Organizatorzy dziękują wszystkim przybyłym na piknik, a szczególnie: Radzie Rodziców ZPO nr 2, Centrum Wolontariatu w Kraśniku, rodzicom, uczniom, nauczycielom, Piekarni Wojcieszyn za ufundowanie pieczywa, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego „MAX”.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!