W poniedziałek, 30 kwietnia zapadnie wyrok w sprawie Karola D

W poniedziałek, 30 kwietnia zapadnie wyrok w sprawie Karola D., oskarżonego o zabójstwo swojej bliskiej koleżanki 14-letniej Kamili S. (© KWP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Karolowi D., oskarżonemu o zamordowanie swojej sympatii - 14-letniej Kamili, grozi 25 lat więzienia. Wyrok w tej sprawie zapadnie 30 kwietnia.

Do zabójstwa doszło w listopadzie 2010 roku. Ustalono, że 14-latka wyszła z domu, żeby spotkać się ze swoim chłopakiem, wtedy 18-letnim Karolem D. Para pojechała w okolice Rudnika Drugiego (gm. Zakrzówek). W samochodzie doszło do awantury, bo Kamila powiedziała, że jest w ciąży (sekcja zwłok tego jednak nie potwierdziła). Podczas kłótni chłopak miał zabić partnerkę, przyciskając przedramieniem jej szyję do oparcia fotela. Później ukrył zwłoki w płytkiej bruździe pobliskiego pola i przysypał cienką warstwą ziemi.

We wtorek przed Sądem Okręgowym w Lublinie zakończył się proces przeciwko Karolowi D. Prokurator zażądał dla niego kary 25 lat więzienia dowodząc, że mężczyzna działał z zamiarem zabójstwa. Obrońca wniósł o zmianę kwalifikacji czynu na nieumyślne spowodowanie śmierci "na granicy nieszczęśliwego przypadku".
Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

MISS (gość)

przyznalse ze ja dusil izamordowal a teraz nieumyslnie to zrobil ..KRECA jak moga bo mowia ze cala rodzina zrobila skladke na morderce zeby go wyciagnac ...a sedzina se zachorowala...matka w sadzie to ukreca...u nas w kraju tak jest bezprawie...........

ola (gość)

przecierz on zabil człowieka a nie kota , ale i za kota ida siedziec....mamusia kreci jak moze ludzie o tym pisza caly kraj otym bebnil nie nie bron matko swego dziecka bo on zabil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jurek (gość)

Julek - Ty nie masz racji - TY MASZ 300 % RACJI - GDZIE JEST PREZES SĄDU - JAK MOŻNA ZATRUDNIAĆ MATKĘ ZABÓJCY I TO MAŁOLETNIEJ - TYLKO W KRAŚNIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Julek (gość)

Czy to jest to zdarzenie, w którym kiedyś "niezależny" biegły stwierdził, że przyczyną zgonu był zawał ? A póżniej się okazało, że mama oskarżonego pracuje w sądzie w Kraśniku i dopiero jak media nagłośniły troszkę sprawę to okazalo się że to było zabójstwo ? I kto mi powie, że w sądach nie kręci się lodów ?