(© materiał nadesłany)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwają zgłaszania kandydatów w ramach konkursu „Barwy Wolontariatu” organizowanego przez Ogólnopolską Sieć Centrów Wolontariatu. Są przyjmowane do 9 listopada. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych wolontariuszy.

- Powołana Kapituła Konkursowa zgodnie z regulaminem wyłoni w konkursie I, II i III miejsce. Zgłoszenia te będę wysłane do Centrum Wolontariatu w Warszawie, gdzie Kapituła Ogólnopolska wskaże 10 kandydatur nominowanych do wyróżnienia - informuje Aneta Sapuła-Kołodziejczyk, prezes Centrum Wolontariatu w Kraśniku.

Dodatkowo Kapituła Konkursowa w Kraśniku wyłoni laureatów w kategoriach: Najaktywniejszy Klub Wolontariusza, Przyjaźni wolontariuszom i Wolontariat pracowniczy.

Gala Wolontariatu odbędzie się 3 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (al. Niepodległości 44). Patronat objął starosta kraśnicki i burmistrz Kraśnika.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!