Kino "Metalowiec" czynne. Sprawdź repertuar

Kraśnickie kino "Metalowiec" przy Al. Niepodległości 44 wznowiło swoją działalność. Jakie filmy warto obejrzeć w sierpniu?

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© archiwum)

Proponujemy wybrać się na "Shreka Forever". Jest to amerykańska produkcja będąca kontynuacją filmu "Shrek Trzeci" z 2007roku.
Film będzie wyświetlany w dniach 13- 18sierpnia, godz. 11.00 i 18.00

Info o filmie
Czym zajmują się ogry, kiedy już rozprawią się ze straszliwym smokiem, poślubią piękną królewnę i ocalą królestwo teścia? Shrek został pantoflarzem. Małorolni nie uciekają już przed nim z krzykiem. Dziś proszą, żeby podpisał im się na widłach. Tęskniąc za czasami, kiedy "żył jak na ogra przystało", Shrek nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i ląduje w rządzonej przez niego, spaczonej, alternatywnej wersji Zasiedmiogórogrodu. Tu na ogry się poluje, a Shrek i Fiona nigdy się nie spotkali. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie, uratować przyjaciół i odzyskać ukochaną?

Reżyseria: Mike Mitchell
Gatunek: Animacja, Komedia
Czas trwania: 93 min.
Produkcja: USA, 2010r.
Cena biletu: 10zł

"Incepcja" w reżyserii Christophera Nolana to film, którego nie możesz przegapić!
Produkcja zostanie wyświetlona w dniach 27- 31sierpnia (29-niedziela, kino nieczynne) godz. 19.00.

Info o filmie
Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i... najbardziej poszukiwanego zbiega, a z
∨ Czytaj dalej

a swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle.

Reżyseria: Christopher Nolan
Obsada: Leonardo DiCaprio, Ellen Page
Gatunek: Thriller, Sci- Fi
Produkcja: USA, 2010r.
Czas trwania: 148 min.
Cena biletu: 10zł

Jesteś miłośnikiem filmów przygodowych? Koniecznie zobacz projekcję filmu "Uczeń Czarnoksiężnika"!
Zapraszamy do kina w dniach 20- 23 sierpnia (21-sobota, kino nieczynne) godz. 17.00.

Info o filmie
Nowy film twórców "Piratów z Karaibów", "Skarbu Narodów" i "Księcia Persji" Nicolas Cage, Monica Bellucci i Alfred Molina w ekscytującym, pełnym zaskakujących zwrotów akcji, brawurowo zagranym filmie action fantasy. Nicolas Cage wciela się w postać współczesnego mistrza magii Balthazara Blake'a, który ze swoim nieopierzonym uczniem ma pokonać swojego odwiecznego wroga Maxima Horvath'a (Alfred Molina). Horvath zostaje nieopatrznie uwolniony z... magicznej matrioszki i rozpoczyna się walka... dobra ze złem. Czarnoksiężnik i jego gamoniowaty uczeń kontra złe moce w oprawie odjazdowych efektów specjalnych demolują Nowy Jork! Czy dobrzy chłopcy wygrają ze złem tego świata? Czy władza nad mocą jest cool?
Reżyseria: John Turteltaub

Obsada: Nicolas Cage, Jay Baruchel
Gatunek: Fantasy, Przygodowy
Czas trwania: 120 min.
Produkcja: USA, 2010r.
Cena biletu: 10zł

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię