Stal Kraśnik przegrała z Lublinianką 0:3 ZDJĘCIA

KAMB
Stal Kraśnik - Lublinianka 0:3.
Stal Kraśnik - Lublinianka 0:3. SM
Stal Kraśnik przed własną publicznością przegrała z Lublinianką 0:3. Bramki dla rywali strzelili: Damian Ścibor (w 21 i 49 minucie) oraz Przemysław Kanarek (w 36 minucie). To druga porażka podopiecznych Dariusza Matysiaka w rundzie jesiennej.

Stal Kraśnik pokonała Avię Świdnik 4:3 ZDJĘCIA

Trzy mecze, siedem punktów na koncie. To bilans piłkarzy z Wieniawy w obecnych rozgrywkach trzeciej ligi. W niedzielę Lublinianka po raz kolejny pokazała, że w obecnym sezonie będzie się bić o wysokie lokaty. Na ciężkim terenie w Kraśniku gracze Marcina Zakrzewskiego pewnie wygrali 3:0.

Dołącz do naszej społeczności na Facebook'u!

Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie meczu. W 21 minucie wynik spotkania otworzył Mateusz Majewski. Przed przerwą na listę strzelców wpisał się jeszcze Przemysław Kanarek. W 50 minucie wynik ustalił Damian Ścibior, dla którego było to już drugie trafienie w sezonie.

Stal Kraśnik przegrała swój drugi mecz w tej rundzie.

Stal Kraśnik - Lublinianka - byliście na meczu? Jak oceniacie grę podopiecznych trenera Dariusza Matysiaka? KOMENTUJCIE