Piłkarze Stali Kraśnik pokonali Polonię Przemyśl 4:0

SM
Stal Kraśnik nie pozostawiła złudzeń Polonii Przemyśl wygrywając w niedzielne popołudnie aż 4:0. To druga wygrana kraśniczan w tej rundzie.

Od pierwszych minut kraśnicki zespół narzucił swój styl gry i co chwilę stwarzał dogodne sytuacje do zdobycia gola. Podopieczni grającego trenera Daniela Szewca zepchnęli rywali do defensywy i to pozwoliło im już w 23 minucie spotkania, dzięki bramce Tomasza Ryczka objąć prowadzenie. Na 5 minut przed zejściem na przerwę, na listę strzelców wpisał się jeszcze Szewc, wykorzystując idealne dośrodkowanie Marcelego Packa.

Nie minęła godzina gry a "niebiesko-żółci" - po trafieniu Eduardo w 54 minucie - prowadzili już 3:0. Radości kibiców nie było końca, kiedy 7 minut przed końcem podstawowego czasu gry wynik na 4:0 ustalił Tomasz Ryczek.

W tej rundzie Stal Kraśnik ma na koncie 2 zwycięstwa, 5 porażek i 2 remisy. - Osiągnęliśmy dzisiaj wyznaczony cel. Zagraliśmy bardzo dobry mecz pod względem taktycznym. Każdy z zawodników podszedł do swoich obowiązków na 100 procent i to zaowocowało - ocenia Daniel Szewc, trener Stali Kraśnik. - Tworzyliśmy dzisiaj kolektyw. Nie mieliśmy straconych piłek i dzięki takiej grze kibice mogli zobaczyć na boisku dobry zespół.

Kolejnym przeciwnikiem "niebiesko-żółtych" będzie Unia Nowa Sarzyna. Początek spotkania 13 maja o godz.16.00 na stadionie MOSiR w Kraśniku.

Tomasz Jasik: Chciałem zrezygnować wcześniej