Koncert orkiestry dętej, grę miejską "Kraśnik poza czasem", pokazy Zamojskiego Bractwa Rycerskiego, a także występy finalistów festiwalu oraz zespołu Zjednoczony Ursynów zorganizowano w ramach XVII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Kraśniku. Zobaczcie zdjęcia!

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

stary piernik (gość) (lkr)

A kto powiedział, że "imprezy" kulturalne mają być wyłącznie dla młodzieży?! Mnie odpowiada taki festiwal, pomimo, że w tym roku nie mogłem na nim być. Pozdrawiam ciągle niezadowolonych Kraśniczan!

lkr (gość) (lkrnr2)

Młodzież chce czegoś na topie.... !!! Czy to tak trudno pojąć po wpisach na forach,... komentarzach tego festiwalu idąc na ulicy.... i samej frekwencji na festiwalu że to ludzi nie interesuje... a jak interesuje to tylko malutką garstkę?? Obudźcie się tam w tej kulturze bo przykro patrzeć jak sie cofacie... Teraz to aby mamy w Kraśniku marsze, pochody.....a mlodzież w Kraśniku ...gnije...

Przemek (gość)

Śmiejcie się z . p.o. Dyrektora. Fakt: ma dużą nadwagę,ciągle się uśmiecha,zna Stawiara czego się nie wstydzi i otwarcie mówi o ich przyjaźni. Ale włożyła w ten Festiwal ogrom pracy swoich ludzi z CKiP. . Pracowali po godzinach z takim samym uśmiechem jak ona ma na tych zdjęciach. Wiem coś o tym. Reklama też była. Osobiście rozwieszała plakaty - nie wstydziła się tego że pracuje razem ze swoimi pracownikami. Zespół też zaprosiła rapujący a nie pitu pitu. Fakt- można jej wiele zarzucic jako Wioli prywatnie. Jako szef centrum jest o.ki. Zapytajcie o to jej pracowników i rodziców dzieci uczestniczących w zajęciach. Z tego co wiem to Wiolka na głowie staje żeby miały lepiej. Zresztą sukcesy dzieciaków same mówią za siebie. :)

lkr (gość) (Ewa)

sorki ale niemam zamiaru chodzić na coś co jest ....nudne??? Na siłe nie mam zamiaru uczestniczyc w tego typu imprezach. Krasnik jest za mały aby mógł liczyc na szersza publikę takiej tematyki... przykro mi ale za rok spodziewam sie identycznej frekwencji jaka była w zeszłym roku jak i tym.

Ewa (gość) (aww)

Ogólnopolskość festiwalu polega na tym, że skierowany jest on do osób śpiewających z całej Polski. I tak też się dzieje - do sprawdzenia na stronie festiwalu. Przez ostatnie dwa lata w festiwalu wzięli udział ludzie, m.in. z Dąbrowy Górniczej, Żyrardowa, Puław, Pruszcza Gdańskiego. A Pan/Pani niech dalej sobie klika, bo to Polakom wychodzi najlepiej.

Ewa (gość)

Najlepiej usiąść nad klawiaturą i wszystko krytykować. A może należało w niedzielę, miast siedzieć przed głupawymi serialami w telewizji, najprawdopodobniej z nieopłaconym abonamentem, zabrać całą rodzinkę i przejść się na spacer do amfiteatru. Nie tolerowałam Czubińskiego, nie jestem zwolennikiem obecnie rządzących, ale normalnego człowieka chyba stać na dostrzeganie jakichkolwiek plusów - mam na myśli "cokolwiek wyremontowany amfiteatr" lub też organizację festiwalu. Czy to dyshonor przyjść na taką imprezę?! Otóż nie! Ale jak ma się w głowie siano, to można wyłącznie wszystko krytykować - że nia taki festiwal, że nie taki burmistrz, że nie taka dyrektorka ckip, że nie taki akustyk, że nie taki bóg, że nie taka pogoda... Zachęcam wszystkich malkontentów do uczestnictwa w festiwalu w przyszłym roku - jako publiczność bądź występujący. Dla ścisłości - nie jestm organizatorem ani w żaden inny sposób nie jestem związana z Kraśnikiem. Pozdrawiam organizatorów.

Ela (gość)

Nie ma się co oszukiwać, Kraśnik jest wiejskim miastem pełnym zgorzkniałych i gnuśnych ludzi....gdyby sprowadzić tu Franka Sinatre to pewnie zapytaliby kto to jest, ot taki to grajdoł...... Wyjechalam do Lublina i tu mieszkam , przynajmniej na bardziej ambitnej muzyce, spektaklach sa komplety ludzi, a tu. Coz....Weekend, doda...oto i kultura wyższa w Kraśniku.. No i to wieczne narzekanie na wszystko i na wszystkich...eh...dobrze że zjeżdżam teraz tylko na święta do rodziców.... Pozdrawiam....

Wiesław (gość)

O ile mi wiadomo ok. 30 lat temu zrezygnowano z festiwalu, bo było małe zainteresowanie i ciągle były kłopoty z aurą. Festiwale przesuwano, a i tak w nowym terminie padał deszcz. Nawet ktoś ułożył wierszyk: "Nie koś siana rolniku, bo festiwal w Kraśniku"

aq (gość) (Kasia ^^)

Nie marudź, jest zdjęcie Burmistrza i Pani Dyrektor. I tak ma być. Niektórym artystom chyba w głowach się poprzewracało od sukcesów.

Kasia ^^ (gość)

Dlaczego nie ma tu zdjęć wszystkich uczestników? Np. mojego zespołu Meritum? Zajeliśmy pierwsze miejsce . Bardzo fajnie by było jak bym mogła siebie zobaczyć z zespołem... Bardzo proszę o wstawienie tych zdjęć. Dziękuję. Serdecznie Pozdrawiam ! :-)