Występ baletowy w Kraśniku Występ baletowy w Kraśniku

Centrum Wolontariatu w Kraśniku zaprasza na występ dziecięcych grup baletowych (© materiały organizatorów)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kraśnickie Centrum Wolontariatu zaprasza na występ dziecięcych grup baletowych. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 13:00 w Osiedlowym Domu Kultury (Czerwoniak), przy ul. Kochanowskiego 1a.

- Podczas występów, dziewczynki zaprezentują swój taneczny dorobek baletowy wyćwiczony pod okiem instruktorki i tym samym rozpoczną wakacje od zajęć - informuje Karina Wenarska z kraśnickiego Centrum Wolontariatu. - Ale to nie koniec! Już teraz Centrum Wolontariatu zaprasza wszystkie chętne dzieci do zapisywania się na zajęcia baletowe rozpoczynające się od września bieżącego roku (rekrutacja prowadzona jest przez cały rok, również w okresie wakacyjnym).

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem tel. 663-368-000 oraz w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu (ul. Klasztorna 3, Kraśnik Stary przy Parafii WNMP.

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!